Ćwiczymy uważność i koncentrację

„To, co za nami i to, co przed nami ma niewielkie znaczenie w porównaniu z tym, co jest w nas”.

Ralph Waldo Emerson

W codziennym pędzie, natłoku bieżących spraw, otaczających wymagań, każdy z nas potrzebuje chwili dla siebie. Zrozumienia własnych myśli czy przekonań. W gonitwie coraz to nowych planów na jutro, czy za rok, warto czasem włączyć pauzę i skupić się na tym co mamy na pewno, czyli chwili obecnej.

Tendencja do życia w biegu nie jest obca osobom dorosłym, którym każdy dzień dostarcza wielu zmartwień – ale czy dzieci są wolne od trosk? Czy cofając się myślami do lat szkolnych nie przypominamy sobie wyzwań, które wówczas przed nami stały?

Robiąc krok wstecz dostrzegamy, że świadomość sygnałów płynących z własnego ciała, uważność skierowana na myśli i życie w harmonii  samym sobą jest istotna w każdym etapie życia człowieka. Zajęcia „Ćwiczymy koncentrację” pomagają dzieciom redukować napięcie i stres, pomagają zrozumieć sygnały płynące zarówno z ciała jak i umysłu, poprawiają zdolność koncentracji uwagi, a co się z tym wiąże podnoszą jakość życia, które staje się bardziej świadome, spokojne i pełne pozytywnej energii.

Zapraszamy na wyjątkowe zajęcia poprawiające koncentracje i uważność!

Zajęcia odbywają się w małych grupach (6-7 osób).

Termin:

CZWARTEK

  • 17:30-18:25 55 min. (pow. 8 lat) – planowany start 06.10.2022

Kontakt i rezerwacja wizyty:

tel.: +48 608 088 088

e-mail: kontakt@centrumrozwojudziecka.pl

CENNIK

Psycholog, Trener TUS