Oferujemy pomoc psychologa dziecięcego, logopedy, fizjoterapeuty oraz terapeuty integracji sensorycznej, a także bogaty program zajęć dodatkowych dla dzieci.

Tworząc ofertę kierowaliśmy się założeniami teorii inteligencji wielorakich, tak aby wspierać zainteresowania i talenty dzieci, jednocześnie zapewniając im harmonijny i wszechstronny rozwój.

Poprzez zabawę i zaplanowane działania terapeutyczne pragniemy całościowo wspomagać rozwój dzieci z trudnościami w kontaktach społecznych, w nauce, z zaburzeniami koncentracji, zachowania i wielu innych trudnych sytuacjach.

Z pomocą wysokiej klasy specjalistów stworzyliśmy miejsce, w którym dzieci otoczone są opieką przez wykwalifikowany personel, a ciepła i przyjazna atmosfera sprawią, że pociechy poczują się jak w drugim domu.

Jesteśmy w miejscu które zapewnia znakomity dojazd z takich dzielnic jak Warszawa Bemowo, Warszawa Włochy, Warszawa Ochota, Warszawa Okęcie, Warszawa Jelonki, oraz ościennych miejscowości Piastów, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki.

W budynku ulokowana jest winda, a przy placówce znajduje się przynależny parking z dużą ilością miejsc.

Serdecznie zapraszamy

warszawa ursus